Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hatvaniak velemenyet szeretnem...

Emil43 kérdése:

Hatvaniak velemenyet szeretnem kerni! (Heves megye) Milyen a Bazja? Pontosabban az informatika agazatrol szeretnek velemenyt de nagyon keves esélyem van hogy valaki onnan meglátja a kerdesem. De a megis akkor elore koszonom <3

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 18:54
 1/2 anonim válasza:
Szia én meg találtam és pont infós vagyok ott. :) Nem a legerősebb az informatika szak ott, de ha még pontosan nem tudod, hogy biztos infóval akarsz e a jövőben foglalkozni vagy azt, hogy az informatika melyik ága érdekel jobban akkor arra tökéletes a suli. Programozást(#c) , word, ppt, HTML, exel és adatbázis nagyjából ezeket tanuljuk. 9.ben és 10.ben is 4 infód van egy héten (kettő dupla óra) és ha nem tetszik az infó akkor 11-ben lehet váltani faktot, de ha maradsz rajta akkor 3 órád lesz egy héten 12-ben pedig megint 4. Én az ottani felkészülésből (minimális otthoni gyakorlással) egy 93% előre hozott érettségit írtam közép szinten, de jövőre az emeltet is le teszem. Egyébként én nagyon szeretem a sulit. A tanárok nagyon segítőkészek és én csak ajánlani tudom. Ha kérdésed van írj privátban nyugodtan. :)
2019. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! <3 az osztályfőnökünk ilyesztget hogy milyen az a suli meghogy sok idiota tanar van ott, de én ezeket nem hiszem el.
2020. jan. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!