Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit gondoltok olyan középis...

Ti mit gondoltok olyan középiskolai tanárról, aki éveknután azzal gúnyol ki, hogy "utáltká az osztálytásai", meg a lánya engem pletykál?

Figyelt kérdés

Ki mástól tudná, mint az anyjától...

Továbbá egy pedagógusnka nem szekálnia kell a volt tanítványát, mert azt nagyon durván zaklatták gimiben 4 évig, mert "csúnya", meg mert jóltanul, ahol a legtöbben 6-ból buktak, meg a tanár látali belejavítással lett egyáltalán érettségijük. Az egy dolog, hogy nem tettek semmit, pedig postan látták, mikor kaját kentek a hajamba órán, meg zaklattak, telefont loptak tőlem. Arra az volt a válasz, hogy "na és mi volt az üzeneteiben meg röhögött".

Az ilyen nem pedagógusnak való. A lányát meg legközelebb felpofozom, már jeleztem neki, hogy álljon le, meg ez csak anyja értelmi szímvonalát bizonybítja pedagógus létére.


2019. nov. 15. 16:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért.
2019. nov. 15. 16:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem. Az a gond, hogy a tanár téged beszél ki mint volt tanítványát a mostaniaknak?

Ha igen, miket mond rólad? Azt, hogy terrorizáltak vagy azt netán, hogy mindezért te voltál a “hibás”?

2019. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen engem gúnyol vele, hogy bántottak a suliban, meg mondogatja... De ezek szerint otthon is téma vagyok, mert a lány is ezt csinálja, pedig az csak az anyjától tudhatja... Először nem is tudtam, ki ez, utána esett le, hogy a töritanár lánya.
2019. nov. 15. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Jót nem, az biztos.
2019. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja meg azért is pocskondiázott, hogy hogyan megy az egyetem... Mintha lenne hozzá bármi köze.
2019. nov. 15. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig előjössz valami új kamuval, nem igaz, hogy nem unod már... vagy pedig kezeltetni kéne magad.
2019. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!