Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai gimiről tudtok írni...

Cseh_Alma kérdése:

Óbudai gimiről tudtok írni véleményket?

Figyelt kérdés
Milyen az oktatás színvonala?Jó a közösség?

2019. nov. 16. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 6 évet jártam oda. A tanárok nem voltak rosszak, de nem nagyon érdekelte őket az érettségi. Szemben mondjuk a húgom gimijében, ahol az érettségi körül forgott a világ 9.-től.

A közösség szerintem pocsék volt. Ilyen rossz közösséget máshol nem is tapasztaltam. Programok alig vannak, és azok is elég bénák voltak, egy két kivétellel.

Ami jó volt az az angol, német, fizika.

Ami rossz az a biosz.

A többi nagyon változó.

Maga az iskola nagyon lepukkant volt, fizikából emeltre a kísérleteket nem vettük, mert nem voltak eszközök, amik meg voltak azok meg le voltak amortizálódva.

2019. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szomorúan olvasom az előttem szólót. :( Én pont 10 évvel ezelőtt érettségiztem ott és akkor még nagyon jó sulinak számított, az egyik legjobb volt a kerületben. Mondjuk azt én is hallottam, hogy a legjobb tanáraink, akik még minket tanítottak, már elmentek onnan (pl. biosz, angol, fizika). Kár érte, hogy hagyták így lepukkanni. :(
2019. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2019. nov. 17. 07:45
 4/7 anonim ***** válasza:

A kerületben az Árpád mindig is verte. A Veres kb országos 3. A Kőrösi az gyengébb asszem, de arról keveset tudok, (egy elég gyenge képességű általános iskolás osztálytársam járt oda, aki anno tőlünk azért ment el, mert megbukott volna matekból. Többi tárgyból se volt jó).


Más gimi most nem rémlik. Thán Károly az asszem csak szakgimi.


Szóval kerületi szinten a top 3 az simán lehet.


Amúgy a Veresbe is járt ismerősöm, ő azt mondta ott sokan füveznek. Mondjuk ez az Óbudaira is igaz volt. Volt akit be is vittek a rendőrök, mert elkapták. Szóval nekem ez a közösség nem jött be. Lehet, hogy másnak meg igen.

2019. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az Óbudaiba jártam 4 évig. Hát a közösség, közösségi programok azok kb a 0val határosak, az osztályközösségek is változóak. Inkább klikkesebb osztályok vannak, teljes összetartás és harmóniát nagyon nem láttam sehol.


Tanárok szempontjából is vegyes, inkább idősebbek alkotják a kart, de persze fiatalabbak is, a full hülyétől a vérprofiig van minden. Biológia terén nagyon gyér a felhozatal.


A matekosok fizikások törisek magyarosok jók, legtöbbjük érti a dolgát.


A nyelvi szempontból sokszínű a tanítás, lehet tanulni angolul, németül, olaszul, franciául és oroszul.

Bár nagyon sok múlik azon ,hogy melyik tanárhoz kerülsz.


Bármilyen kérdésed van még nyugodtan kérdezz.

2020. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Nekem most jár oda a lányom még sok tapasztalatom nincs, de a közösséget imádja és az évfolyamról is több barátja van, nemcsak az osztályból.


Csodálkozom, hogy a programokra mindenki azt írta, hogy nulla... Gólyatáborral kezdtek, azóta ő már volt egy hetet Németországban,mint cserediák, most megy sítáborba és tavaszi szünetben Lengyelországba.

2020. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 spet1_mc válasza:
Oda járok. Ku.va Sz.r. Ha tedd ne menj oda!
2020. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!