Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Milyen bentlakásos iskola van Magyarországon lányoknak?

Olyanra gondolok, ahol hétvégére se mennek haza, csak néhányszor egy évben.

Rájöttem, hogy én sokkal jobban tudnék tanulásra koncentrálni, ha nem a suli és a házunk között kéne ingáznom minden nap. Emellett ha kijelölt tanulóidőm lenne, rátudnám magamat venni a tanulásra, és nem vonná el minden hülyeség a figyelmemet.

Mindenfél iskola érdekel, ahová lányok járhatnak.

Érdemes lenne vagy van e-lehetőség utólag becsatlakozni?

Tudnátok ajánlani nekem ilyeneket?

nov. 18. 17:39  Privát üzenet  

A válasz
Régen a Patrona Hungariae Gimnázium volt ilyen. Oda most is csak lányok járnak, de ha jól tudom már minden hétvégén haza lehet menni, bentlakni se kötelező.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 18. 21:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen bentlakásos iskolák vannak Magyarországon?
Laza bentlakásos iskolát keresek Magyarországon! Nem baj ha fizetős de ne legyen túl drága! Nem akarok baromságokat tanulni és egyházi sem érdekel! Valaki?
Kecskeméten van waldorf iskola? És bentlakásos e? Meg mi a véleményetel róla. Vagy hogy ha tudnátok ajálani kecskeméti bentlakásos iskolát.
Mit pakoljak kilencedikbe az első hétre ha bentlakásos leszek? Hogyan oldjam meg a füzetek megvásárlását ha nem kaptunk előre listát róla?
Hol vannak budapesten jó bentlakásos középiskolák?
Valaki tud olyan bentlakásos iskolát magyarországon ahol akár általános iskolás gyerekeket is felvesznek kérem?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!