Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Szegeden melyik a legjobb koli?

JGYPK ba szeretnek majd tovabb menni, óvónőnek az igaz hogy csak a Teleki Blanka koliba tudok majd bejutni? Arrol tud valaki velemenyt mondani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kollégium, Szeged, egyetem

nov. 20. 10:13  Privát üzenet  

A válaszok

Jézusom a Telekibe ne menj :DD

Hova valósi vagy? Telekinél még a Károlyi is jobb, oda mindenkit felvesznek. Ha nem baj, hogy egy kicsit messzebb van az Öthalmi a legjobb, legkultúráltabb

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 28. 21:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Békés megyei. (Békéscsaba)

A Károlyiról csak rosszat hallok.

# 2/3Időpont nov. 29. 09:59 Privát üzenet

Mit hallasz róla? Én Károlyis vagyok, szóval tudok személyes tapasztalatot írni.

Maga a koli szerintem teljesen átlagos, vagyis én voltam középiskolában is kollégista, az szerintem rosszabbul nézett ki.

A társaság és a tanulás. Alapjáraton, egy eléggé bulis koli. Szerintem jó a közösség, néha van közös társas vagy filmezés. Annak ellenére, hogy tényleg egy bulizós koliról van szó, lehet tanulni. Vannak tanulószobák, ahova eltudsz vonulni, és akár hajnalig is tanulhatsz. (Megtörtént eset alapján)

Talán még a Herman az ahová könnyű bejutni, ott úgy hallottam, hogy az nyugodtabb mint a Károlyi.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 29. 12:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szegeden melyik kollégium a legjobb?
Szegeden hol lehet a legjobb sült hurkát/kolbászt enni? Illete esetleg lángost?
Szegeden melyik a legmegbízhatóbb, legjobb lovarda?
Szegeden nagyon jó - legjobb - onkológust tudnátok ajánlani? Esetleg Dr. Uhercsák Gabrielláról vélemény?
Szegeden a Csillag autósiskolában, melyik a legjobb, legtürelmesebb oktató?
Szegeden németből melyik a legjobb nyelviskola? Melyikről mi a véleményetek?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!