Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden melyik a legjobb koli?

Szegeden melyik a legjobb koli?

Figyelt kérdés
JGYPK ba szeretnek majd tovabb menni, óvónőnek az igaz hogy csak a Teleki Blanka koliba tudok majd bejutni? Arrol tud valaki velemenyt mondani?

2019. nov. 20. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Jézusom a Telekibe ne menj :DD

Hova valósi vagy? Telekinél még a Károlyi is jobb, oda mindenkit felvesznek. Ha nem baj, hogy egy kicsit messzebb van az Öthalmi a legjobb, legkultúráltabb

2019. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Békés megyei. (Békéscsaba)

A Károlyiról csak rosszat hallok.

2019. nov. 29. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit hallasz róla? Én Károlyis vagyok, szóval tudok személyes tapasztalatot írni.


Maga a koli szerintem teljesen átlagos, vagyis én voltam középiskolában is kollégista, az szerintem rosszabbul nézett ki.


A társaság és a tanulás. Alapjáraton, egy eléggé bulis koli. Szerintem jó a közösség, néha van közös társas vagy filmezés. Annak ellenére, hogy tényleg egy bulizós koliról van szó, lehet tanulni. Vannak tanulószobák, ahova eltudsz vonulni, és akár hajnalig is tanulhatsz. (Megtörtént eset alapján)


Talán még a Herman az ahová könnyű bejutni, ott úgy hallottam, hogy az nyugodtabb mint a Károlyi.

2019. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha esetleg nem gond számodra az, hogy Szegeden belül is utazni kell kb. fél órát. Akkor ajánlok az Öthalmi Diáklakásokat, messze van a belvárostól de a legrosszabb esetben is csak 3 szobatársad van, és összesen hat főre jut egy konyha egy fürdő egy egy WC, tényleg olyan mint egy albérlet. Én ott kezdtem tavaly de imádtam eljárni bulizni, kávézni, beülni ide-oda, és mivel kint van ezért az megnehezítette a dolgom. Keress rá a weboldalukra vannak képek is, mérlegelj hogy mi a fontosabb. Írj ha van még kérdésed.
2020. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!