Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy tanárnak lehet fegyelmi...

Egy tanárnak lehet fegyelmi tárgyalása?

Figyelt kérdés
Olyan hogy például megütött egy gyereket ok nélkül és a szülei anaszt tesznek az igazgatónak és az iagazgató a tanár a gyerek és a szülei, és talán néhény másik gyerek akivel már volt konfliktusa vagy látta az esstet, és ott döl h kirigják e vagy elveszik e az osztályát van? Ez hogy müködik tanároknál?

2019. nov. 22. 09:31
1 2
 1/18 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Lehet
2019. nov. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, még nem ütöttem meg senkit... :)
2019. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Gyereket ok nélkül és okkal sem ütheti meg a tanár... Már attól is fegyelmi tárgyalása lehet, ha csak megvadoljàk a tetlegessèggel.. ott kell tisztázni az ügyet...
2019. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Régen mi nem mertünk ilyenen még csak gondolkodni sem. Ha kaptunk a tanártól, általában oka volt. El se mertük mondani otthon, mert otthon is kaptunk. Szüleink bíztak a pedagógusban, és tádá emberek lettünk. Némelyik gyerek igazán meg érdemelne egy két nagyobb pofont aztán el gondolkodna, nagyon szemtelenek a gyerekek!

Lehet le pontozni.

2019. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

megérdemelne

egy-két

elgondolkodna

lepontozni

Ne vedd zokon, tanár vagyok, szúrja a szememet. ;-)

2019. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem veszem zokon. :) egy kérdést had tegyek fel, megéri manapság tanárnak lenni? Úgy értem ezt hogy a munka és a pénz miatt?

Nem bántásból kérdezem, ha kaphatok őszinte választ azt nagyon meg köszönöm.

2019. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag nem éri meg, az elég egyértelmű. Szerintem az tanárkodik szívesen, aki tudja értékelni a többit, ami vele jár - és akinek nincsenek nagy igényei a saját életszínvonalát tekintve. Én szerencsére ilyenek között dolgozhatok, legalábbis nem érzem senkin, hogy kényszerből csinálná, csak azért, mert nincs más, nincs jobb.
2019. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Értem és köszönöm a válaszod. Csak azért kérdeztem, és jó is hogy így össze jöttünk, mert én is gondolkodom a pályán, viszont nekem a fizetés nagyon siralmas 😞 és minden elismerésem azoknak akik ezt évekig tudják csinálni, ezekkel a mai gyerekekkel nem egyszerű és azért a kevés fizetésért, hát... őszintén remelem hogy változik a tanárok helyzete. Mi lesz így a gyerekeinkkel...
2019. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
53%
Nem a fizetés a fő cél, hanem a nyári szünet :-)
2019. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ami alig van nekik. Táborok vannak és már augusztusban mennek dolgozni. Amúgy meg megcsesz@heted (Igen tudom hogy külön kell írni 😀)a nyári szünetet, ha annyi pénzt kapsz hogy éppen meg vagy valahogy szűkösen 😏
2019. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!