Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 2 félév után otthagynám az...

Ha 2 félév után otthagynám az MSc képzést, akkor le lehet dolgozni Magyarországon ezt az időtartamot, úgy mintha elvégeztem volna?

Figyelt kérdés

Itt olvastam olyat, hogy lehet kérvényezni:

[link]


lyen esetben hazai munkaviszony-fenntartási vagy mentesítési kérelmet nyújthattok be.


Tehát el lehet intézni hogy ne kelljen visszafizetnem a két félév felét? Volt már valaki aki így járt?



2019. nov. 25. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, valoban igy van.
2019. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Miért akarod otthagyni az MSc képzést? Nem tetszik?
2019. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéznek érzem, sok benne a műszaki és orvosi ismeret követelmény (egészségügyi mérnöki).
2019. nov. 25. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Oh, pedig azt nagyon jó szaknak mondják. Ne add fel szerintem.
2019. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó persze, viszont az elmúlt évek statisztikái mutatják, hogy a hallgatók fele otthagyja. Majd ha a vizsgaidőszak jól sikerül, esetleg folytatom, de még az állami féléveimből is mindjárt kifutok.
2019. nov. 25. 18:12
 6/7 Vodafonelive ***** válasza:
75%

Egészségügyi vagy mérnöki területről van az alapdiploma, hogy mind a kettő nehéznek bizonyul?

Esetleg egy másik mester jövő szeptembertől?

2019. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mérnökiről, de biomechanikát, bioinfót meg folyamatszabályozást sem tanultam anno, szóval nem érzem magam annyira talpon. Más mester szak annyira nem érdekel, szóval ha abbahagynám, munkába állnék (legalább munka után lenne szabadidőm). Azért még próbálkozom, köszi a bíztatást, csak szeretem ha van B tervem :)
2019. nov. 25. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!