Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Túl sok hiányzás esetén csak...

Túl sok hiányzás esetén csak szimplán értesítenek arról hogy elbocsájtanak, vagy valamilyen bírságot is kaphatok?

Figyelt kérdés
Idén szeptembertől kezdtem el járni egy nappali OKJ-s képzésre az iskolámban, viszont nem tetszett amit tanulunk, ezért inkább eljöttem dolgozni. Katás vállalkozóként dolgozom futárként, nem mellékállásba, hanem teljes munkaidőben, azaz kifizetem a havi 50 ezret, hiába járok még papíron iskolába. A kérdésem az lenne, hogy kaphatok-e bármilyen bírságot, azért mert nem iratkoztam még ki az iskolából, vagy csak szimplán egyszer majd értesítenek hogy fáradjak be az érettségi bizonyítványomért, el vagyok bocsájtva? Október végén voltam bent utoljára. Családi megvonásáról már nincs szó, ugyanis 20 éves elmúltam, így már alapból sem járna.

2019. nov. 26. 11:55
 1/1 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%

Szanj rá egy délelőttöt menjbe és iratkozz ki.

Ne csinálj felesleges munkát az iskolái dolgozóknak...

2019. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!