Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik otthagyták az egyetemet,...

Akik otthagyták az egyetemet, miért tették? Mi lett elég, és mi lett azóta, megbántátok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 30. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Az első mérnöki volt, utáltam, hát ezért.

A második egészségügyi terület volt, azt meg nem bírtam.

A harmadik is tévedés, szóval szerintem én kiszállok ebből teljesen. Amit megbántam? Hogy egyáltalán jártam bárhova is.

2019. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Első orvosi volt, 2 és fél év szenvedés után hagytam végleg ott. Utána mérnökire jöttem, itt már évfolyamelső vagyok :D Elvégezni elvégzem, de nem a szívem csücske, lehet más msc-re megyek.
2019. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első BTK volt, nem érdekelt. Második egészségügy, ezt szeretem, de magasabbra vágyok, A harmadik lesz az igazság, az orvosi.

Csak azt bánom, hogy hamarabb (gimiben) nem gondoltam egészségügyi szakra, pedig akkor lehettem volna kémia és biosz faktos, tuti, hogy bekerültem volna, így meg évekkel később kellett előszednem ezeket és gyakorlatilag a nulláról kezdeni. Szóval bánom ezt a pár elpocsékolt évet. Azt nem bánom, hogy az említett szakokat otthagytam, illetve annyiban igen, hogy akkor már lenne egy diplomám, de azt úgyis csak mutogatni tudnám.


22/L

2019. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a válaszom a 2 kommenthez, első BTK volt, őszintén, egyrészt szégyelltem oda járni, mert úgy éreztem, nincs értelme és jövője annak, amit tanulok, nem is igazán értem, minek mentem oda...

Most egészségyügyi szakon vagyok, és küzdök vele, de szeretem, és látom a jövőt, el fogok tudni vele helyezkedni. Az iskolámra is büszke vagyok, jó hírneve van, ehhez viszont magamat tartom kevésnek, de igyekszem felnőni a feladathoz.

2019. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A folyamatos szívatásból lett elegem. 3 szakot próbáltam ki, rá is ment 6 évem. De most már nem bánom, mert mindennek oka van, most ragyogóan megélek a 2 szakmámból. Talán célirányosan, az autószerelő szakmából kifolyólag megpróbálok egy járműmérnökit, de egyelőre nem érzem szükségét.
2023. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!