Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középszintű informatika...

A középszintű informatika érettségi 2020-as májusi szóbeli tételeit hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 9. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Infótanárodnál.
2019. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha lenne, akkor nem lenne kérdés. De már nem vagyok tinédzser.
2019. dec. 9. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
A középszintű érettségi szóbeli tételeket az adott intézmény határozza meg konkrétan, tehát a vizsgáztató tanár, szóval mástól nem tudod megkérdezni.
2019. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ki kell néznem egy iskolát, bemenni és ott kérni? Felnőtt fejjel beengednek egyáltalán az ajtón? Vagy hogy megy ez?
2019. dec. 9. 19:42
 5/6 A kérdező kommentje:
250km-re vagyok attól a sulitól, ahol anno érettségiztem, oda már nem fogok visszamenni.
2019. dec. 9. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:

A tételeket sehol nem tudod megnézni, amíg ki nem húzod, azok titkosak. Informatikából témaköröket kell nyilvánosságra hozni. Ezeket az adott intézmény határozza meg, és február végéig kell közölniük.

Viszont a kormányhivatalok által szervezett érettségiken központi tematikát használnak, és az már ki van téve.

Az iskolák amúgy sem kötelesek fogadni a jelentkezésedet.


A javaslatom, hogy a lakóhelyed szerinti megyei vagy fővárosi kormányhivatalban jelentkezz érettségire, ebben az esetben az itt látható tematika alapján készül a szóbeli tételsor középszinten:

[link]

2019. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!