Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esély, hogy bekerülö...

Mennyi az esély, hogy bekerülök a Kecskeméti Piarista Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Most 8-os vagyok. A tavalyi évvégim 4,7 lett (tehát 47 pont), a mostani félévim szerintem nem lesz jobb. A magyar központit minimum 40 pontosra tudnám megírni, a matekot pedig max. 26-ra. Biosz-német szakra mennék, és nagyon izgulok miatta, ugyanis minden vágyam bekerülni oda.Még a szóbelin is függhet nagyon sok minden. Titeket hány ponttal vettek fel? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2019. dec. 11. 20:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy piáros esetleg elolvasta a fenti kérdést? Mert ő nagy segítség lenne. Talán megnyugodnék. Vagy idegösszeomlást kapnék, de akkor sokkal többet gyakorolnám a központikat. (Mondjuk hetente megcsinálok egyet-kettőt, külön tanárral)
2019. dec. 17. 15:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Most vagyok tizedikes, biosz szakon. Elsőként is nincs olyan, hogy biosz-német szak. Biosz (17 fő), infó (17 fő), matek (34 fő) és általános (34 fő) tagozatok vannak. Nekem az írásbelim 77 pontos lett, de tudok olyat, akit 50 valahány ponttal vettek fel, de ez nagyban függ az az évi eredményektől.
2020. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!☺
2020. jan. 4. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!