Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Joghallgatók, nektek mi volt...

Joghallgatók, nektek mi volt első évben a kedvenc targyatok, ha volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az én évfolyamomon mindenkinek a magyar ill.az egyetemes jogtöri a favorit, és úgy éreztem velem van a baj és biztos nem vagyok idevaló, mert ugyan megtanultam őket de valamiért nem hoznak lázba, nem érdekelnek :D

A római jog viszont igen, főleg a dologi jogi rész, ami olyan szép logikus😄, ötös is lett a vizsgám🙃érhet negatívum abból hogy valószínű ahogy levizsgazom matból és egyetemesből, rögtön el is fogom őket felejteni? 😂 És hogy csak a római jog fogott meg? A többi meg csak úgy "eh, megtanulom, mert meg kell"?


2019. dec. 14. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis elfslejt más is sokmindent. A fontos dolgok elő fognak jönni az évek során, és azokat majd jól megjegyzitek.
2019. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elso ev egy az egyben kb nem fontos:) el fogod 70%át felejteni hidd el.
2020. jan. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!