Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi vizsgajelentkezés:...

Egyetemi vizsgajelentkezés: rosszul értem, vagy tényleg úgy van, hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés

kb 12-en vettünk fel egy tárgyat, 3-4 alkalom van, mindre 3 az alsó limit (felső nincs írva vagy 5), ha az első két alkalmat 1-2-en vesszük fel és emiatt nem lehet, a többinél emelni fogják a limitet?

de ha emiatt nem tudok menni akkor, amikor akartam, az csak nekem szívás és így jártam, vagy tehetek valamit?


2019. dec. 18. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
alsó határ vizsgánál?? ilyet a 6 év alatt nem tapasztaltam. felső határ az ami szokott lenni, hogy ne 1 alkalomra jelentkezzen az egész évfolyam. olaszoknál tapasztaltam olyat hogy nincs felső határ. aztán kiderült, hogy 2 napos(!!) a vizsga (szóbeli), az első 50 jelentkező (mert a jelentkezés sorrendjét szigorúan betartották) azon a napon vizsgáztak amikorra ki volt írva, a többi másnap. mondom ez marha jó, másnapra is felvettem egy vizsgát. pont akkora káosz volt, mint amilyet az olaszoktól várhatunk.
2019. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem, hogy ugyanannál a tanárnál ugyanabból a témából mások is vizsgáznak aznap, más kóddal is fut a tárgy, de aznapra közülük sem vette fel senki, van alsó limit, ezért törölhetik a vizsgát? mi van, ha nem nézem meg előtte a neptunt és nem is tudok róla?

így mindenki a maradék 3 időpontra megy, vagy majd lesz egy negyedik?

2019. dec. 19. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az adott tanártól kérdezd meg. (Nálunk sincs alsó limit.)
2019. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggelente ellenőrizd a neptunod, jön értesítés ha törlik a vizsgálat.

Jobban jársz ha már most átrakod másik időpontra, és akkor legalább tudsz készíteni magadnak egy száz százalékig biztos ütemtervet.

A 4. időpont nem afféle "pótvizsga"? A három vizsgaidőpont a bevett.

2019. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!