Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van még aki máig (2010....

Van még aki máig (2010. július 20. ) se kapta meg a felsőoktatási regisztrációs levelét?

Figyelt kérdés
Én még most se... felháborító. :(
2010. júl. 20. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, én se kaptam meg még, de sztem már nem is fogják küldeni.Persze nekünk minden határidőt be kell tartanunk csak nekik nem :@
2010. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Van.

off: mert csinaltok ekkora ugyet a reg.levelbol? Semmire nem szolgal szinte, csak adategyeztetesre, amit mar honapok ota a felvin is meg tudsz tenni es szemelyesen is bemehetsz hozzajuk, vagy telefonon e-mailben fel veheted veluk a kapcsolatot.

Nem ok alkalmazkodnak tobb ezer emberhez-egyenkent-, hanem mi hozzajuk, ez igy mukodik.

2010. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
* telefonon/e-mailben felveheted
2010. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 czibles ***** válasza:

max akkor lényeges, ha igényeltél diákot, vagy valami fizetési elmaradásod van.

csekken kívül semmi hasznos nincsen benne.

2010. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak a befizetendő csekkek miatt aggódok kicsit ... gyvt-s vagyok, nekem utólag küldik ki a fizetendő díjakat, ha jól tudom
2010. júl. 20. 20:02
 6/11 anonim ***** válasza:

19:55


Engem ugyan nem érint, de akik hátrányos helyzetűek azok később fizetik be a csekket, és ők a reglevéllel együtt kapják meg a csekket is.

Aztán ha nem fizetik be, akkor érvénytelen a jelentkezés.

Gondolom most már te is látod, hogy számukra igen fontos az a reglevél.

2010. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen. ezért fontos, az is elég lenne nekem, ha csak a csekket postáznák ki.
2010. júl. 20. 23:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Megint en vagyok, aki mondtam, hogy nem fontos a reg.level.

Igen, a hatranyos helyzet az mas, de az is megteheti(ill. mindenki mas), hogy befizeti banki atutalassal.


Nem kotozkodni szeretnek, felre ne ertsd. De, ha teged ez ennyire zavar es az megnyugtatna, akkor valaszd a banki megoldast.

2010. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utólag is lehet?
2010. júl. 21. 19:01
 10/11 anonim ***** válasza:

tehat, ha a csekkes befizetest kerted, lehet- e utolag fizetni atutalassal?


Ha ez a kerdes, es nekem szol: igen, lehet. Hivd fel a felvit, mondd, hogy nem kaptad meg a csekket, de mar szeretned befizetni, elmondjak a szamlaszamot(kedvezmenyezett az oh, kozlemenybe pedig a felveteli azonosito szamod kell irni).

De, ha gondolod, es nem akarsz telefonalni, holnap kikeresem neked a felvi konyvbol a szamlaszamot es leirom.

2010. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!