Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki meg tudja mondani hogy...

Oláh Csongor kérdése:

Valaki meg tudja mondani hogy hány pontos felvételivel lehet bejutni a Czuczor Gergely bencés gimnáziumba?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 18:05
 1/7 anonim válasza:
Szia. Ha hasonlóan vesznek fel mint tavaly, akkor 75-80 körülivel elvileg be lehet kerülni. Nekem ez a suli van az első helyen. Te is oda akarsz menni?
2020. jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Engem idén 78 pontos írásbelivel vettek fel (összesen a 150 pontból 128 pontom lett).

2020. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát én viszonylag átlagos felvételivel kerültem be és egy nagyon jó szóbelivel tehát én vagyok a legalja igazából szóval ha engem felvettek téged is felfognak :)
2020. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a Czuczorba mennyire jellemző, hogy még Budapestnél meszebbről is járnak?Illetve több helyen olvastam, hogy alapvetően reál suli. Azért aki humán fog tudni érvényesülni?
2022. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem kifejezetten nehéz bekerűlni, ha van 72 pontod, és jobb tanuló voltál egész könnyen felvesznek. És arra a kérdésre hogy itt lehet-e humán érdeklődési körrel érvényesűlni, a válasz igen, sőt, egész sokan mennek innen pszichológiai, jogi irányba.
2022. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-ast kérdezném, hogy mit jelent a viszonylag átlagos felvételi? Erre mifelénk az olyan 50 pont körül, de alatt (Vidéki város Pest megyében)... Évente 1-2 gyerek ír kimagasló 70-80 pont körülit, az összes többi 40-50-max 60 és nagyon sokan 40 alatt.....sőt 20 alatt
2022. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát olyan 60 körüli pontra gondoltam. Nekem legalabbis 64 lett és bekerültem. 3mas voltam.
2023. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!