Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Beáldozzátok a...

Egyetemisták! Beáldozzátok a szilvesztert a januári vizsgákért?

Figyelt kérdés

Semmi kedvem ma tanulni (holnap tényleg nem fogok), de tudom, ha már ma bedobom a törülközőt, csak magamat szívatom meg:( Igazából az kellene, hogy holnap is tanuljak, de csak akarok egy kicsit én is ünnepelni:) - meg látogatóba is megyünk.

Ti hogy vagytok ezzel?

Ha tanultok, hogy viselitek?

Vagy elengeditek magatokat?

Nekem is azt kellene?

Kitartást mindenkinek!



2019. dec. 31. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Simán be, később bánni fogod, ha ma se és holnap se teszed oda magad. A kiesett idő hiányozni fog, nem tudod majd behozni. Kis ünneplés belefér, de pl. késő délutánig tölthetnéd az időt tanulással, így nyugodtabban mész látogatóba. Így nyugodtabban mész látogatóba, hogy valamit azért ma is tettél az eredményes vizsgák érdekében. Ennyi lazítás kell, de ne igyál sokat, mértékkel, hogy holnap mondjuk 12-13 órától újra tanulni tudj.
2019. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha jan. 2-án van vizsga, akkor igen. Ha csak az 5-i héten, akkor nem egy szilveszter éjszakázás fogja elrontani. Én például már reggel 7 óta tanulok, de most befejezem mára.
2019. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es, akkor neked jó pihenést:)

Igen, én még ma tanulok.

Az ivással nem lesz baj, mert holnap én leszek a sofőr:)

Tanulok, ameddig bírok, aztán meglátom, mire jutok.

2019. dec. 31. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Én beáldozom. Harmadikán, hatodikán és nyolcadikán is vizsgázom, nem tud meghatni a szilveszter jelenleg.
2019. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Én 7,8,9.-én is vizsgázom és eddig elég rosszul állok, mert nagyon sok az anyag és egyszerre kellene mind3-ra készülni, mert egy délután alatt a 8.-ára és a 9.-ére nem fogok felkészülni az fix.

Úgyhogy ma és holnap is tanulok egész nap, nem megyek sehova, a barátommal se találkozom sajnos és csak éjfélig leszek fel, hogy holnap is tudjak normálisan tanulni.


Sok sikért!

2019. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 6-án vizsgázom egy nehéz tárgyból, de úgy érzem, hogy elég jól állok vele. Tegnap egyáltalán nem tanultam, ma már szeretnék délelőtt, délután viszont moziba megyek. Ez nálunk hagyomány, 6 éves korom óta január 1-én moziba megyek a szüleimmel, az elmúlt években is úgy osztottam be az időmet, hogy ez a vizsgák mellett is beleférjen:)
2020. jan. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!