Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Győri Kazinczy...

Milyen iskola a Győri Kazinczy Ferenc Gimnázium?

Figyelt kérdés
Mármint hogy milyenek a tanárok, jó-e oda járni, milyen a közösség, nagyon kemény gimi, vagy ez csak ”hiedelem”?

2020. jan. 1. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 5.-es korom óta járok ide, úgyhogy nem igazán ismerek más sulikat, de nem hinném, hogy a "nagyon kemény" jelzőt használhatnánk rá :D


Persze kell tanulni, de nem szakadunk meg, az biztos. A közösség az osztályoktól függ szerintem. A tanárok között vannak jók és nem olyan jók. Én személy szerint például a fizika- és magyartanáromat nem bírom, viszont az idegen nyelvet, matekot elég színvonalasnak tartom.

Az viszont igaz, hogy gimi, tehát attól még, hogy te rájössz 10. elején, hogy nem érdekel a biosz, attól még ugyanúgy számon fognak kérni.


9.-ben indul egy nyelvi előkészítős 5 éves, és egy sima 4 éves osztály, illetve 5. osztályban két nyolcosztályos.


Ha van valami konkrét kérdésed még, szívesen válaszolok.

2020. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!