Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez így félévtől...

Szerintetek ez így félévtől lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Németből B2-es komplex nyelvvizsgám van, nem is olyan rossz eredménnyel lett meg, ezért nem tartanék igényt az iskolai német órákra, ahol nem okosodni , hanem inkább visszafejlődni lehet. Szerintetek lehetséges lenne nem bejárni? Igazgatóval kell erről beszélni vagy kivel? Esetleg vki gondolkozott már ezen, amin én?

Köszönöm a válaszokat előre is, szép estét!



2020. jan. 6. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
B2es nyelvvizsga nem ad felmentést, csak az érettségi illetve a felsőfokú nyelvvizsga.
2020. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Diákod hiába van, ha iskolalátogatásit nem tudsz bemutatni.
2020. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem éppen ezt olvastam...suliba nem engedték az előrehozottat, szóval jó lenne, ha elfogadnák.
2020. jan. 6. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs. Máshová ment volna
2020. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol olvastál róla? (Csak mert régebben tudom, hogy volt ilyen...)
2020. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam. Konkrétan dísznek voltam ott az órákon, de egy idő után már csak a témazárókra kellett bejárnom. Soha nem írtam más dolgozatot, nem is feleltem. Nekem a tanárom magától mondta, hogy legyen így. Vele beszélj szerintem :)
2020. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő már amúgy békén hagy, mert tudja..
2020. jan. 6. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó nagy hülyeség, már bocs. :D Mi annó gimiben már kilencedikben többen is megcsináltuk a b2 komplexet, hát kiröhögtek volna, ha utána közöljük, hogy nem vagyunk hajlandóak órára járni..:D

Aztán tizenegyedikben előrehozottan leérettségiztünk, na onnantól 12-ben már tényleg nem kellett járnunk órára, automatikusan ötöst kaptunk.

De egy nyelvvizsga ilyen szempontból nem izgat senkit.

2020. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

9.-ben nyelvvizsgáztam angolból (b2), 10.-ben tettük le páran az előrehozott érettségit.


Németből is nyelvvizsgáztam (mondjuk így utólag sok értelme nem volt, csak anyám unszolt, meg a felvételi pontjaimon dobott), 11. végén.


Konkrétan semmi értelme nem volt bejárni németórára 😂 mondjuk a nyelvvizsga előtt sem volt hasznos a tanóra.

19F

2020. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!