Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan hiányozhatnêk?

AbysmalDown kérdése:

Hogyan hiányozhatnêk?

Figyelt kérdés

rettentő rosszul vagyok 16 éves vagyok és borzasztóan érzem magam lelkilrg az iskolában,

fáradt vagyok szédülök és szorongok, meg nagyon rossz közérzetem van, ugyanis Depressziós vagyok meg pánikbeteg. nem nagyon szeretem mondogatni hogy "jajj" depressziós vagyok de nagyon rossz gondolataim vannak és néha félek hogy valami nagyon rosszat fogok csinálni. apám nem nagyon engedi hogy hiányozzak mivel már 120 óránál tartok. pszichológushoz járok, neki elmondtam de azt mondta csak ellenkezek nagyon hogy ne járjak de nem érti meg hogy nem vagyok jól még otthon se mert kezdek megőrülni konkrétan a gondolataim miatt. 3 pszichiátriai gyógyszert is szedek frontin, floxet, strattera.

és kezdd elegem lenni és konkrétan már csak nézem hogy mikor fog elkattani az agyam végleg



2020. jan. 7. 09:47
 1/2 anonim válasza:
Kiss Kinga pszichológus Budapesten rendel. Ő nagyon aranyos,segítőkész és ért is hozzá.
2020. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok és ugyanígy jártam, pont 120 óránál vagyok jelenleg, most fogok emiatt iskolát váltani, neked is ezt ajánlanám, vagy legyél magántanuló.

Én úgy oldottam meg a hiányzást "titokban", hogy felszálltam egy buszra ami a szomszéd városba vitt, és ott mászkáltam, elütöttem az időt a plázában, aztán mikor vége lett az iskolának hazamentem, mintha mi sem történt volna. Persze ez csak ideiglenes megoldás, ha más lehetőség nincsen.

2020. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!