Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hánykor hírdetik ki az idei...

Hánykor hírdetik ki az idei felvételi ponthatárokat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 22.én, de nem tudom hogy pontosan hánykor és hol nézzem meg. Linket is tegyetek ha tudtok légyszi. Előre is köszönöm
2010. júl. 21. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:

felvi.hu -itt is leírják, hogy 20 óra.

Ott lesz majd a főoldalon. Ha ott lesz persze a túlterheltség miatt... :D

2010. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De 8 után küldenek sms-t is hogy felvételt nyertél-e vagy sem...

Vagy mehetsz Pont ott partyra Budapesten ,Debrecenben vagy Pécsen itt egy nagy kivetítőn jelennik meg minden felvételiző neve és hogy felvették-e...vagy sem.

2010. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

"itt egy nagy kivetítőn jelennik meg minden felvételiző neve és hogy felvették-e...vagy sem."


Ne beszélj már hülyeségeket! Itt is a felvi.hu-ról fogják kivetíteni a ponthatárokat, nem pedig a felvételizők nevét írják ki. Honnan szedted ezt a hülyeséget?

2010. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ezt mondták akik tavaj voltak...
2010. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tavaly
2010. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget beszéltek. Ez tuti. Nézd!

[link]

Itt alulról a harmadik képen, igaz nem túl jó minőségben, de látszik, hogy a PPKE-n induló szakok ponthatára van kiírva, és nem a jelentkezők nevei. Ennyit ittak?:D

2010. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ezeken a képeken nem mindenki repes az örömtől!:S rossz ilyen csalódott arcokat látni, holnap minden kiderül! Sok sikert mindenkinek!!!
2010. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!