Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kitöltöttem egy felvételi...

Ha kitöltöttem egy felvételi írására jelentkezô lapot, de végül az iskolás lapomon egy olyan sulit se jelöltem meg, ami kérné a felvételit, meg kell írnom?

Figyelt kérdés

Iskolás lap alatt azt a papírt értem, amin végül meg kellett jelölni azokat az iskolákat, ahova menni szeretnék, illetve sorrendbe állítani ôket.

A felvételi írására jelentkezô lapon pedig egy (vagy több) sulit lehetett megjelölni, ami ugyebár kéri az írásbeli felvételit, ha oda szeretnénk menni. Ezt nem kötelezôen kaptuk, hanem aki olyan iskolába akart menni, ahová kérnek felvételit, az kérhetett ilyen kérvényt.

Elnézést a rossz fogalmazásért.



2020. jan. 10. 14:28
 1/6 floattila válasza:
Igen, kell.
2020. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, ha félreértem, de hogyhogy neked már meg kellett adni a sulikat, ahová menni szeretnél? Ennek február 19. a határideje…

A másik kérdésem, hogy milyen olyan gimik vannak (és hol), ahová nem kérik az írásbeli felvételi megírását?

2020. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Rengeteg olyan gimnázium van, ahol annak nem kérik az eredményét. De megírni tudtok szerint mindenkinek meg kell.
2020. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindnekinek megírnia. A gyerekem iskolája gimnázium is (alapítványi), nem érdekli őket a központi, és aki ott akar maradni, annak nem kell megírnia a központi felvételit.
2020. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia, én is ugyanígy jártam, 18.-án megyek központit írni. Én azért írom meg, mert ha esetleg mégis kitalálom, higy olyan helyre szeretnék menni, ahol kell, akkor meglegyen. Egyébként ha rossz lesz akkor se fog múlni rajta semmi, mert azt se a tanárok, se a szüleid, se az iskola nem látja.

Az csak egy "teszt" amit megírsz, aztán ha nagyon nagy hülyeségeket írtál, akkor röhögtök rajta egy sort!

Szóval no para, más is volt ilyen szerencsétlen mint te /én/, nem fog ezen múlni semmi :)

2020. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Melyik Gimikbe nem kérik? Lányom megírta,de nem sikerült jól.Ha viszont csak a tanulmányi átlagokat néznék az szuper volna. Ti tudtok konkrétan ilyen gimiket?
2020. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!