Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen kerdesek lesznek a...

Milyen kerdesek lesznek a szobelin?

Figyelt kérdés
Jo,jo tudom,hogy kicsit hamar kerdezem :) Vendeglatoipari iskolaba szeretnek tovabbtanulni (pincer szak) es erdekel,hogy a szobeliken milyen kerdesek vannak,illetve hogy majd mit kell vinni,stb...egyebkent a Gundelt neztem ki,azt fogom a legelso helyre megjelolni.

2020. jan. 13. 08:26
 1/5 anonim válasza:
A honlapján kint van minden, pálya alkalmassági vizsga is lesz
2020. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
at tudnad kuldeni a linket?mivel en sajnos nem talalom..
2020. febr. 23. 15:45
 3/5 anonim válasza:

Szia! Én a suliba járok, 2 éve úgy volt (gondolom most is úgy lesz) hogy 2 része volt. Az első úgy volt hogy be kellett menjek a terembe, ott volt 2 tanár, elkellett olvasni hangosan egy szöveget, kérdeztek belőle pár dolgot. Utána megnézték az ellenőrzőmet (amilyen általánosba jártam ott még nem volt e-kréta, ellenőrzőbe írtuk a jegyeket). Kérdezték hogy miért ide jelentkeztem, milyen szakma érdekel alegjobban és hasonlók. Nem volt nehéz, bár én rásrtesszeltem, utólag visszagondolva nem kellett volna ennyire izguljak. A másik része egy pályaalkalmassági (az két éve a tesiteremben volt, de úgyismutatják hogy hova menj), amire emlékszem belőle hogy mi volt: Volt pár városról kép, fel kellett ismerni őket, egy másik asztalnál lásásra meg kellett saccolni hogy hány dkg lehet a lisz meg az ilyenek, volt egy másik asztal amin valamennyi ideig nézni kellett az eszközöket (habverő, kanál meg ilyesmi) aztán letakarták és fel kellett ismerni. Meg amire emlékszem hogy volt az hogy egy tálra rátettek egy pingponglabdát, azzal kellett végigmenni egy kis akadálypályán.

Összességében nem volt nehéz.

Remélem tudtam segíteni.

Sok sikert.

2020. febr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#2 A kérdések nincsenek sajnos kint, nekem is kellene :/ (1. Vagyok)
2020. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es,te mikor mesz szobelizni?
2020. márc. 2. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!