Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi Egyetem FOSZK,...

Széchenyi Egyetem FOSZK, kereskedelem és marketing (logisztika) vagy turizmus-vendéglátás (turizmus szakirány)?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan a kereskedelem és marketing logisztika szakirányán, valamint a turizmus- vendéglátás turizmus szakirányán gondolkodom.

Az előbbin azért, mert a közeljövőben ha minden jól megy elvégzem majd a logisztikai és száll. üi. OKJ-s képzést és ezzel gondoltam továbbfejleszthetném magam és ha bejön a képzés, továbbmennék alapképzésre.

Turizmus pedig onnan jött, hogy elég sokáig erre akartam menni, csak alapképzésre, végül elvetettem az ötletet, viszont még mindig úgy érzem érdekelne ez az irány is, a FOSZK pedig pont jó lenne arra, hogy belekóstoljak úgymond. Ha pedig bejön, onnan is mennék alapra utána.

Viszont a kettő közül elég nehezen tudok választani, bár van egy olyan érzésem, hogy a logisztikával többre mennék (?) már csak azért is mert abból már lesz egy OKJ képesítésem így felesleges lenne úgymond másfele elkanyarodni (tehát a turizmus felé). De ha valaki többet tud erről a témáról, várom a tapasztalatokat, véleményeket!

Illetve ha valaki tud bármiféle infót mondani a SZE-ről, mint egyetemről, szívesen olvasnám azokat is, kíváncsi lennék milyen maga a képzés, illetve hogy esetleg a FOSZK-osokat mennyire nézik ki (ha egyáltalán kinézik) egyetemi programok szempontjából?



2020. jan. 14. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindegy, mekibe nem nezik, hogy melyiket vegezted el.
2020. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azta most aztán nagyon megmondtad a tutit 😃 igen azt elfelejtettem mondani, hogy az ehhez hasonló válaszadók kíméljenek, mert ez a mekizés elég uncsi már, másrészt meg nem ez volt a kérdés 🙂
2020. jan. 15. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha elvégeztél már egy gazdasági OKJ-t akkor menj egyből állami alapképzésre. Egyébként mindkét szak elég rossz, elhelyezkedés szempontjából. Nem tudnál valami értelmeset tanulni, ha érdekel a gazdaság, pl. Könyvelőnek tanulni?
2020. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!