Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvári Egyetem vélemények?

Kaposvári Egyetem vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érdekelne minden tapasztalat a Kaposvári Egyetemről (milyen a közösség, oktatás, koli, programok, stb) Elsősorban ha vannak itt az Agrármérnöki szakra járók, azon belül a lótenyésztő és lovassportszervezői agrármérnöki szakra járók, az ő véleményük, kifejezetten érdekelne, de mindenkinek akinek van tapasztalata a Kaposvári Egyetemmel kapcsolatban az írjon léci, nagyon sokat segítenének 😊 Illetve kik fognak még idén kezdeni? Nem tudjátok mikor lesz még nyílt nap?

2020. jan. 15. 18:09
 1/1 anonim válasza:

Szia! Bár én jövőre érettségizem, én is a Kaposvári Egyetemet céloznám meg, azt még nem tudom, hogy mezőgazdasági mérnök, vagy agrármérnök szakon.

Nekem Anyukám járt a KE-re, igaz ő a Rippl-Rónai Műv. Karra, de ő nagyon szerette. A kolit is, a közösségi életet, és azt mondta, úgy összességében rendben van az egyetem.

Meg azért az nem egy utolsó dolog, hogy Kaposvár gyönxörű hely szerintem. :D

Fogalmam sincs, hogy segítettem- e bármit, de sok szerencsét kívánok a tanulmányaidhoz. :)

2020. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!