Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki csúszott egyetemen, az...

Aki csúszott egyetemen, az hogy fogadta? Nem éltétek meg kudarcként?

Figyelt kérdés

Én szerintem most csúszok 1 évet, vagy felet.

Kudarcnak élem meg.


2020. jan. 17. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem kirúgtak anno, nagyon nagy kudarcként éltem meg. Jelentkeztem máshova és rájöttem, hogy sokkal boldogabb vagyok ezzel. Szóval így visszatekintve nagyon rossz volt, de cserébe kaptam sokkal jobbat:)
2020. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-t ott is hagytam. Nem kudarc. Józan ész volt. Neked sem kudarc, csak ha azt csinálsz belőle.
2020. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első kudarc az első egyes ZH volt. Aztán megvigasztaltak azzal, hogy nagy a szakadék a gimnázium és az egyetem között.
2020. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. A fennmaradó félévekben jobban el tudtam osztani a tárgyakat, könnyebb lett.
2020. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért az egyáltalán nem mindegy hogy félév vagy egy egész év csúszás...

El lehet tölteni hasznosan azt az időt. Bizonyos tárgyakból magánórát venni, sportolni, más tanfolyamokat csinálni, utazni stb...

2020. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is egy évet csúszok. Előző félévben meghúztak sziltanból az utolsó zh-n. Ebben a félévben meg lenne egy csomó ráépülő tárgy. Szerintem ha az ember egyetemre megy ez benne van. Ráadásul itt már nem szégyen bukni, mert nem közép/ általános iskolában vagy.
2020. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!