Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvehetnek a Váci Mádách...

Felvehetnek a Váci Mádách Imre Gimibe?

Figyelt kérdés
Az áglagom 4,5 körül volt mindig a matekom 30 a magyarom 35 pont. Legfőképp olasz nyekre mennék de mindenesetre valamilyen nyelvre szeretnék bekerülni.

2020. jan. 18. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fel, nekem (mondjuk 9 eve mar lassan 😄) de 45 pontos magyarral es 40 pontos matekkal vettek fel, viszont az atlagaim birzalmasak voltak, es en is olaszt tanultam anno :)


Szoval ha felveszlek kerlwk ird meg nagyon szeretnek tudni a sulirol, hogy mi megy ott manapsag! 😄

Drukkolok!

2020. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Biztos, hogy fel fognak venni, az olasz tanárok jók, attól függ kit kapsz, az újak közül nem annyira jó a felhozatal, 1 évig azt hiszed majd ez álmaid sulija, de hamar meg fogod gondolni magad és rájössz, hogy nem olyan jó, mint elhitted. Erre csak 9.-ben fogsz rájönni, mert NYEK-en még csak lazsálnak és nem tudják mi is igazából az elvárás. Csak annyit tudok mondani és javasolni, hogy menekülj.
2020. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na végül felvettek? :D
2020. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sose tudjuk meg
2021. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!