Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen vannak külföldiek?

Figyelt kérdés

Vagy nagyon ilyen hű de magyar iskola?

Valamint van lehetőség külföldön tanulni cserediákként vagy külföldön végezni szakmai gyakorlatot?

(Egyébként államtudományi és nemzetközi kapcsolatok karról lenne szó)



2020. jan. 19. 11:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar.


Vannak külföldiek, akik Erasmuson vannak itt, és a hallgatók is mehetnek külföldre, leghamarabb másodévben, legfeljebb 1 évre. Szakmai gyakorlat is végezhető más országban.

Nincs szó semmiféle "hű de nagy magyarságról".

2020. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként január 25-én lesz központi nyílt nap, gyere el és kérdezz személyesen a hallgatóktól.:)
2020. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tényleg,tanulmányok,nem kapcsolatok.

Ennek örülök.Kedves második válaszoló,az szombati nap,akkor is van ott tanítás??

2020. jan. 19. 13:14
 4/19 anonim ***** válasza:
Nincs, nappalisoknak hétfőtől csütörtökig van, levelezősöknek péntek-szombat, de most vizsgaidőszakban egyáltalán nincs. De hallgatók lesznek ott, kb minden szakról, akik tudnak válaszolni a kérdéseidre.
2020. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sosincs iskola pénteken??😨
2020. jan. 19. 13:40
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez komoly??
2020. jan. 19. 13:42
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szabválok vannak aznap, illetve néha előfordul, hogy oda csúszik 1-1 óra, de alapvetően hétfőtől csütörtökig vannak meghirdetve a kötelezőek.
2020. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem!Egyébként nehéz kikerülni Erasmussal?Fizetni kell érte?Mitől fűgg,hogy ki mehet?
2020. jan. 19. 13:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Pályázni kell és motivációs beszélgetés van. Főleg utóbbitól függ, de nézik a tanulmányi eredményt és az egyéb extra tevékenységeket is. Én még nem voltam Erasmuson, szóval nem tudom mennyire nehéz kijutni, de némi ráfizetéssel jár általában, mert bár van támogatás, az nem fedez minden költséget.
2020. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egy utolsó kérdésem lenne.Kb hány ponttól vesznek fel?
2020. jan. 19. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!