Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden vizsga után van lehetős...

Minden vizsga után van lehetőség pót/utóvizsgára? (A három "rendes" időpont után)

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csak dékánival lehet negyedszerre elmenni uv időszakban (az esetek kilencven százalékában megadják). SZTE-ÁJTK
2020. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom 2 a "rendes" vizsga és 1 az UV a félévben, persze ez attól is függ, hogy mennyi vizsgaidőpontot ír ki a prof, és hogy hova jársz.

Van ahol úgy megrendszabályozták, hogy félévente max 2 vizsgára mehetsz el, a 2. az UV.

3x veheted fel a tárgyat, így megvan az összesen 6 alkalom. A 3. alkalomtól pedig vizsgadíjat fizetsz.


Tárgyat 3x vehetsz fel, maximum 4-edjére, nagyon jó indokkal dékáni méltányosságival.


További kérdésekkel javaslom a TO felkeresését, mert ők tudnak pontos felvilágosítást adni arról, hogy a TE egyetemeden pontosan mi a szabály.

2020. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen én is voltam aranyszesszióra jobban teljesítettem mint egész évnen.
2021. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Évben
2021. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!