Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha 0 kreditet...

Mi történik ha 0 kreditet szereztem az első félévben?

Figyelt kérdés
Levelezőn vagyok önköltségesen, 0 kreditem van. Megnéztem, hogy milyen tárgyakat tudok felvenni második félévre és 30 kreditnyit tudok legjobb esetben de így esélyem se lesz arra, hogy meg legyen a 36 kredit két félév alatt. Ilyenkor mi van? Hiába erőlködök úgyis kirúgnak második félév után? Azt tudom, hogy államisokat ilyenkor átsorolják de aki eleve fizetősön van azzal mit csinálnak?
2020. jan. 25. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Csak úgy tök mellékesen mi az istent akarsz te egyetemen, ha annyira se veszed komolyan, hogy egy-két tárgyat megcsinálj?

Átlag miatt kirúgni fizetősről nem fognak, de vannak kreditszűrők (pl.: 3. félévre meg kell lennie minden első féléves tárgynak), amiket ha nem teljesítesz akkor kidobnak.

2020. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell, hogy meglegyen 3. Félévre az elsős targyak. Én egy első féléves tárgyat az utolsó félévben csináltam meg, mert semmire se épült és nem is erdekelt.


Allamist sem sorolják át majd csak a 2. Félév után....


A kérdésre a válasz: nem történik semmi. Csak csúszni fogsz és feleslegesen fizettél. Most köv félévbe menj passzívra inkább és jövőre kezd el rendesen vagy hagyd abba.

2020. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy most nem történik semmi, úgy értettem, hogy második félév után rúgnak-e ki. Passzívra nem szeretnék menni mert most összeszedem magam és nem akarok még többet csúszni.
2020. jan. 26. 00:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rúgnak ki. De így is csúszol, mert sok minden egymásra épül. Azt most nem tudod felvenni, de lehet következő tavasszal se, mert ütközni fog stb. Siman lehez 3 évből 6 évet csinálni emaitt.
2020. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Én ezert indulnék tiszta lappal. Szeptembertől.
2020. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Önköltséges és 0 kredit? Az kemény.
2020. jan. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!