Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 50 ponttal hova vesznek fel?...

50 ponttal hova vesznek fel? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Pénteken tudtam meg az eredményt és nagyon csalódott vagyok, mert tudom, hogy több is lehetett volna, csak túlizgultam:(. Budapesti sulikat keresek, valaki tudna segíteni?


Ezenkívül kinéztem a Bálint Márton gimit Törökbálinton, felvesznek oda, vagy hanyagoljam?



2020. jan. 28. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Elit gimit ne, de amúgy sok helyre felvehetnek ezzel. Nyugodtan menj ahova szeretnél. A jegyek és a személyes felvételi beszélgetés is számít, nem csak a központi.
2020. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Budai Középiskola, Budai Nagy Antal Gimnázium, Zrínyi és még van sok más nem elitgimis, kérdés hogy merre laksz, mi van hozzád közel. Ha van valami konkrét érdeklődési köröd, akkor szakgimi (jövő évtől technikumok) is szóba jöhet. Onnan is be lehet jutni felsőoktatásba is akár. Csak rajtad múlik!
2020. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2020. febr. 4. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!