Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet megnézni melyek...

Hogyan lehet megnézni melyek a szabadán választható tárgyak?

Figyelt kérdés
Kijelöltem hogy a szabadon választható tárgyakat rakja be, de nagy részük olyan amilyenre nem jelentkezhetek, mert kivan írva mely szakok vehetik fel, amiket meg kinéztem azok meg tele vannak, akkor ezek szerint ezek nem szabadon választható tárgyak? Mert még csak a szakhóz kötődö tárgyakat lehet felvenni, de olyanra amire nem jelentkeztek az meg töredék és gyakran ütközik az óráimmal és leginkább olyanok hogy az egészet egy vagy két napba tanítják a félév során.

2020. jan. 30. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Neptunon be tudod állítani hogy mintatanterv alapján vegyed fel az adott félévre a tárgyakat, így nem lesz keveredés miket vehetsz fel miket nem.

Egy tárgyon belül ha vannak különböző idopontok, ott is tudsz variálni, de ha azt mondod betelt, akkor viszont így jártál, ezért van előzetes tárgyfelvétel, hogy akkor kell "lecsapni" az órákra.

2020. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én a szabadon választható tárgyakról írtam, nem a mintaterv szerintiekrol mert azzal már rég tisztába vagyok. De mikor kijelolom hogy szabválokat dobja ki szinte mindre van jelentkezés, akkor ezek más szakokon mintaterv szerinti tárgyak, mert még nem érkezett el a határidő a szabadon választható tárgyak felvételére, vagy az lehetséges dolog hogy más szak mintaterv szerinti tárgyát veszem fel és azt elfogadják? Mert összesen kB 4 tárgy van amire nem jelentkeztek és azok pont ütköznek az orarenddel.
2020. jan. 31. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!