Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a Berzsenyi...

Mennyire nehéz a Berzsenyi Dániel Gimnázium 6. osztályos specmat. Tagozata?

Figyelt kérdés
Most 6.-ban 5-ös vagyok matekból, érdekel is, de azt hallottam az nagyon nehéz. Kérem csak az válaszoljon, aki odajár.

2020. febr. 1. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem oda járok.


A Berzsenyibe a hatévfolyamos specmatra központit kell írni. A mateknak legalább 40 pontosnak kell lennie. Írtál központit?

2020. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1995-2001-ig oda jartam, szoval azota sok dolog valtozhatott. Real targyakbol voltam jo, azok - nekem - konnyuek voltak, a human targyak nem nagyon erdekeltek, ugyhogy azok nem.

Ha nem vagy oda valo, valoszinuleg mar a felvetelin kiszornak. Ha felvesznek, de kesobb meggondolod magadat, atmehetsz egy masik (negyosztalyos) osztalyba, vagy leadhatod a plusz matekoraidat valami mas helyett (nalunk angol lett volna).

Jellemzoen sokat kernek, de azt korrekt modon le is adjak. Sok targyat kisebb csoportban tanitanak (pl. matekot 2, nyelvet 3 reszre osztva a 30 koruli osztalyt).

Amugy az, hogy most 5-os vagy, az inkabb a teljesitheto minimum. A szokasos inkabb az, hogy versenyeken benne vagy a topban - persze orszagos szinten.

2020. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!