Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak itt győri Kazinczys...

Vannak itt győri Kazinczys végzősök vagy akörüliek?

Figyelt kérdés

Kérdeznék párat 😊

Milyen a suli stb merre tovább



2020. febr. 2. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mik érdekelnek pontosan? :D
2020. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Merre lehet továbbtanulni, milyenek a tanárok, Révaival összehasonlítva esetleg
2020. febr. 2. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
biztos azt akarod hogy elvegyük a kedved...?
2020. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nyolcosztályosba járok, szóval 8. éve vagyok itt, ezért sajnos nincs sok összehasonlítási alapom.


Továbbtanulni szinte bármerre lehet, ki merre lát :D A legtöbben pesti egyetemekre, vagy a győribe készülnek tőlünk. 11. osztálytól vannak faktok, ami heti két plusz órát jelent, nem kötelező, de maximum kettőt lehet választani (matek, töri, biosz, kémia, fizika, informatika, magyar). Nálunk a legnépszerűbb a matek és a töri, viszont magyarra senki nem jár.


A tanárok többsége próbál segítőkész lenni, de ez is szubjektív. Van olyan tanár, aki nekem a kedvencem, ismerősöm viszont nem szereti, és fordítva. (Bár a következő pár évben szerintem több tanár fog nyugdíjba menni, jók és nem olyan jók is.) Viszont igazság szerint, talán az, hogy inkább a matek-töri irányba ment az osztály, és a fizikát és a magyart elkerültük, szerintem sokban múlt a tanárainkon is.

Amit talán kiemelnék, főleg a nyelvi előkészítőn és a nyolcosztályosban, az a nyelvoktatás.


Hát így visszaolvasva nem biztos, hogy sok újdonságot mondtam, de tényleg sok minden múlik azon, hogy milyen osztályba kerülsz, és milyen tanárokat kapsz. Néhány ismerősöm van a Révaiban, és szerintem kb. ugyanezek elmondhatóak róla. Annyi a különbség, hogy ott már 9.-ben megkezdődik ez a szakosodás (pl. mat-fiz; biosz-kémia), Kaziban meg csak egy simagimi és egy nyelvi előkészítő van, 11.-től faktokkal.


Ha más kérdés van, megpróbálok válaszolni :D

2020. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!