Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Értesítési címnek postafiókot...

Értesítési címnek postafiókot szeretnék beállítani, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem lehet, postán kifizettem a díjat, de nem kérhetem oda az állandó lakcímemről a leveleket, azt mondta a nő.


Neptunban beállítottam, d enme hagyták jóva. Írtam levelet elküldtek...


Nem fogják fel, hogy nem ott lakom?? Lefizetném őket, hogy posta felé vesszen el, vagy ne küjenek nekem, komolyan.


Még mondtak egy öteltet, hogy önrendelkkezek ügyfélkapun és akkor oda küldenek mindent, de az egyetem erre cseszik...


Normláis válaszokat kérek, köszönöm


2020. febr. 5. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet postafiókba? Ezer ügyfélnél így csináljuk...


De amúgy átirányítást (utánküldés szolgáltatás) is kérhetsz a postán, persze ennek is van díja.

2020. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a Neptunban nem kell átállítani semmit, a posta az x címre érkezett levelet y címre kézbesíti majd. Ez lehet a postafiók is. Az egyetem erről tudni se fog.
2020. febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ehhez be kellene menni személyesen, tudom felhívtam őket. Vagy esetleg itt a falusi postán is megcsinálják? Így is kicsesztem 8.300 forintot a semmire, március 31-ig...


Meg megpróbáltam beírni a postafiómat, nem hagyták jóvá.. Azt írta a nő, hogy mindent az állandó lakcímre kell küldnei benne van a szabályzatban. Mikor visszaírtam, hogy ilyne nincs, akkor visszaírta ugyanazt, csak a szabályzat kihagyásával...

2020. febr. 5. 23:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Te vagy az aki nem mer elköltözni otthonról és már évek óta küldi haza az intézmény az indexet? :D


Fejezd már ezt a kamu kérdés sorozat mindenkorra!

2020. febr. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik postán megcsinálják, es még egyszer mondom: az egyetemen nem kell átállítani a címed, ezt a posta intézi.
2020. febr. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem tudok eljutni a héten postára....
2020. febr. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!