Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valóban annyira jó a Pannonhal...

Valóban annyira jó a Pannonhalmi gimnázium?

Figyelt kérdés
Ugyebár ez egy fiú iskola, van egy-két ismerősöm, aki teljesen megváltozott, sajnos nem a legjobb irányba, ami azt jelenti, hogy az azonos neműekhez vonzódnak. S mások is ezt mondják többségében, akikkel beszélgetek. Persze lehetnek kivételek, s én is csak max 4-5 esetről tudok.
2020. febr. 7. 22:50
 1/6 anonim válasza:
0%

Nagyon jó, tényleg.

De sajna manapság lányokat is felvesznek.

2020. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulás szempontjából nagyon jónak hallottam attól a volt osztálytársamtól aki átment oda. Van teggeli stúdium, és délután is van jó pár órájuk tanulni plusz a reggeli órák, és ezek mellett még a szabadidő. Bár én nem járnék oda, túl kényelmes vagyok 😁
2020. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Elsősorban a szarból várat építeni kategóriában kiemelkedőek, azaz a rossz diákokból érettségi idejére jókat kovácsolni az erősségük, és nem az alapból is jók tehetségondózása az erősségük.
2020. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1: Lányokat nem vesznek fel oda.

Igazából én csak jókat hallottam róla, ami az ismerőseiddel történt szerintem kirívó eset, sok lány ismerősöm van, aki pannonhalmi fiúval jár. (Én a pannonhalmi gimnázium testvériskolájába járok).

2020. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én odajártam 6 évig, nagyon szerettem.

Nem tudom, miről beszélsz, nagyon sok volt osztálytársamnak volt már a középiskola alatt barátnője, nagyon soknak pedig azóta lett, amióta végeztünk.

2020. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem sok nagyon jó barátom jár oda és ők nagyon szeretik. Erős gimnázium és színvonalas
2020. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!