Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Teleki Blanka...

Sakrina kérdése:

A budapesti Teleki Blanka Gimnáziumba hány ponttal vesznek fel az angol NYEK-es tagozatra?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Az angol - matek NYEK-es tagozatra jelentkeztem, 79 pont lett az írásbelim, 42 pontot viszek a suliból. Milyen a szóbeli elbeszélgetés ? Hány ponttól vesznek fel ebben az osztályba ?

2020. febr. 8. 20:58
 1/7 anonim válasza:
Szia,én is jelentkeztem ide ha gondolod írj rám.
2020. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Angolból tételt húzol, és szóbeli van. az angol szóbeli 25 pontot ér. Matek szóbeli értékét az irásbelid alapján számolják ki. Tavaly angol matek nyek-re a bejutási ponthatár 142 pont volt. Mennyi lett a matek írásbelid ?
2020. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A tájékoztatóban az van hogy aki eléri a 118-122 pontot annak csak szóbeli beszélgetés lesz.Nekem 122pontom lett,tehát jól értem hogy akkor nekem nem kell angolból szóbeliznem?(Remélem érthetően írtam le)
2020. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt írják a felvételi tájékoztatóban, hogy 118-122 pont között csak felvételi elbeszélgetésen kell résztvenni, tehát nem kell szóbelizni angolból.A felvételi beszélgetés vajon miből áll, ott mitől függ, hogy valaki hány pontot kap ?
2020. febr. 24. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly csak egy ponthatár volt húzva, ami felett nem kell felvételi, alatta meg kellett. Ilyen eddig nem volt, hogy egy pont felett nem kell felvételi, két pont között meg csak elbeszélgetés, alatta meg szóbeli felvételi. De szerintem aki ilyen közel van a 124 ponthoz, azt nem fogják megkínozni. Lehet, hogy csak egy kis szimpátia csevej lesz
2020. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy aki esetleg végez egy biológia-kémia Nyek tagozaton, annak milyenek szoktak lenni a kilátásai? Milyen nyelvvizsgá(ka)t tud szerezni érettségire?
2020. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sima törire is ilyen magas pontokkal jelentkeznek?
2020. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!