Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tagozatváltásnál, akkreditáció...

Tagozatváltásnál, akkreditáció esetén milyen papírokkal igazoljam a teljesített tárgyakat?

Figyelt kérdés
Átmentem nappaliról levelezőre és a tárgyaim teljesítése nem lett átírva. Akkreditáltatnom kell a nappalin elvégzett tárgyakat, a szak ugyanaz. Eddig okés minden, de mégis milyen papírokkal igazoljam a teljesítéseket?
2020. febr. 9. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, ugyanúgy, mint amikor kreditet akarsz beszámíttatni. Nálunk ahhoz leckekönyv kell, és a tárgy tematikák.
2020. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg már nincs papíralapú leckekönyv. A régi tárgyaimról szóló leckekönyvet nyomtattassam ki neptunról és a TO-n helyben és csak tegyem egyből az akkreditációs papír mellé?
2020. febr. 9. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Az nem hiteles.

És ha egyszerűen megkérdezném a tanulmányi osztályt, hogy hogyan tovább?

2020. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* megkérdeznéd
2020. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem egyszerűbb felhívnod v.írnod a To-nak? Minden egyetemen más az eljárás.pl.Szegeden modulon kell kreditátvitelt kérni elektronikus űrlapon.
2020. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam a nyomtatást, hogy a TO csinálja, úgy rajta lesz a pecsétjük és hiteles.

TO-t mindenképp megkérdezem, de szeretném elintézni a következő levelezős alkalommal. Ha akkor nem tudom egyből, akkor plusz egy szabadnapom és pénzem megy el a dologra. :/

Régebben más témában próbáltam őket hívni és mailezni, teljesen használhatatlanok voltak így. Vagy fel sem vették és nem válaszoltak, vagy annyit mondtak, hogy olvassam át a tanulmányi szabályzatot... ahol nem írtak konkrétan a dologról. A szakunkon lévő TO-sok személyesen elég jó fejek, de nem ők ülnek a "helpdesk" vagy mi mögött.

2020. febr. 9. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!