Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezik idén gazdaságin...

Ki jelentkezik idén gazdaságinformatikára?

Figyelt kérdés

Miből érettségizel?

Mi a célod a sulival, mi szeretnél lenni?

Programozás hogy megy? :)



2020. febr. 9. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly jelentkeztem oda, infóból érettségiztem közép szinten, 0 programozási tudással mentem, és konkrét célom még mindig nincs így fél év után sem, de majd alakul. :)
2020. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy megy? :)
2020. febr. 9. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig egész jól megy, első félévben PHP programozást tanultunk ami mondjuk nehezen ment mindenkinek, de ez szerintem a tanár hibája is részben, mert nem tanította valami érthetően. (Aki máshol tanult már PHP-t azoknak jól ment)
2020. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én arra fogok.

Infóból emeltezem, de már rendelkezek középszintű érettségivel belőle. A programozás nem megy túlzottan, mert rosszul oktatják a suliban.

2020. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En arra jelentkezem, nem tudok meg programozni. Emelt matekot es angolt fogok csinálni.:) Info kozepem mar van.
2020. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is tavaly jelentkeztem, emelt még nem kellet, bár angolból van, de az nem számít. Emelt matekra mindenképp érdemes járni, mégha nem is érettségizel belőle, a tudás nekem hasznos volt. Progból sajnos 0 tudással mentem, Pascal infó órákról nem igazán számít... De javaslom, hogy készüljetek progból otthon magatoktól neten, mert nagyon szivatós. Ráadásul ha a tanár is pocsék... Szóval ja, ezt bánom, hogy bem foglalkoztam vele előtte. Persze az egyetemnek kéne megtanítania, dehát... :D

A szakkal amúgy nincsen bajom, szívesen elhelyezkednék egy cégnél a diplomával, nincs hardcore gazdaság, se infó, így kényelmesebbnek tűnik. Banki informatikai specializáció különösen szimpatikus.

2020. febr. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is idén jelentkezem, emelt infózók. És nagyon elkezdett érdekelni az informatika szóval vagy ez vagy programtervező informatikus. Nem tudom melyik lenne nehezebb. Mindkettő irány nagyon érdekel. Még a sorrendem sem fix.
2020. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közgazdaságból emeltezek.Az amit igazaból a szakról is írnak nagyjából,szoftverfejlesztő-projektek vezénylése,koordinálása stb.Egyáltalán nem,de ez nem aggaszt:)
2020. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!