Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan működik a szóbeli?

Hogyan működik a szóbeli?

Figyelt kérdés
Szólnak hogy mikor vedd elő a füzeteid hogy meg nézhessék? Meg mire kell oda figyelni? Milyen ruhába kell menni?
2020. febr. 11. 17:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2020. febr. 11. 17:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen szóbeli?
2020. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Milyen szóbeli? A szóbeli vizsgákra illik csinosan menni,ha tételhúzásos, akkor kihúzod, kapsz időt felkészülni, írhatsz magadnak vázlatot, ami alapján beszámolsz a tudásodról, beszélsz a vizsgáztatókkal. Én azt tanácsolnám, hogy szedd össze a gondolataidat és a vázlat alapján próbálj folyamatosan beszélni, ha megállsz, akadozol biztos többször bele fognak kérdezni.
2020. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szakközépiskola szóbeli
2020. febr. 11. 17:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Én azt értem hogy csinosan de az mit takar..? Fekete farmer+ Fehér blúz és milyen cipő?
2020. febr. 11. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó kislánynak illik öltözni.

Ha lány vagy, akkor harisnya, sötét, kb térdig érő szoknya, fehér, nem kivágott és nem átlátszó blúz. Sötét, zárt cipő, esetleg kicsit emelt sarokkal, ha tudsz rendesen járni benne. Egyszerű hajviselet, semmi smink vagy hajfesték,tiszta, rövidre végott körmök, esetleg szolid ékszer (vékony aranylánc, karkötő).

Persze nem muszáj ennyire puritánnak lenni, de ha biztosra akarsz menni a külső megjelenésben, akkor ezt javaslom. Minden tanárnak másutt van a tűréshatára, és nem tudhatod, kinek válsz unszimpatikussá a túl rövid szoknyád vagy a válladig lógó fülbevalód miatt. Amitől persze megpróbál elvonatkoztatni a tanár, mikor a tudásodat akarja megítélni, csak nem biztos, hogy sikerül neki.

2020. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Végre valaki normálisan válaszolt :D Köszönöm:) Majd akkor inkább smink nélkül megyek, meg leszedem a körmömről a lakott :)
2020. febr. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!