Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diszkalkuliás vagyok, így...

Diszkalkuliás vagyok, így nincs jegyem matekból, érettségiznem sem kell belőle, de felvi.hu-n ezt hogyan jelöljem?

Figyelt kérdés
Ugyebár meg kell adni az utolsó előtti és az utolsó év végi eredményeket magyarból, töriből, matekból, egy idegen nyelvből és egy természettudományos tárgyból. Viszont mivel nincsenek matekból jegyeim, mit írjak oda? Azt se tudom csinálni, hogy azzal a tárgyal helyettesítem amiből érettségizni fogok helyette, mert esetemben ez a média lesz de az csak idén van, az előző években nem volt.

2020. febr. 11. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig annak a jegyét kell beírnod, amelyikből érettségizel matek helyett. Ilyen esetben nem tudom, mi a teendő. De nekem ez kicsit furcsa, hogy most van először ilyen tárgyad...
2020. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni de nalunk a matel helyett csak mas termeszettudomanyost lehetet választani pl föci, biosz, stb. De ez reg volt. Azzal viszont nincs rendben valami hogy csak 1 eves a tárgy. Minimum 2 evesnek kell lennie vagy osztályozódni kell hiszen 2 évvégi jegyet számolnak.
2020. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt kell beírni amiből helyette érettségiztél
2020. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A médiáról kérdezd meg a tanárt hogy ez így jó mert egy tárgyat 2 évig kell tanulnod hogy érettségiz belőle
2020. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy elfogadták a kérvényemet, hogy médiából érettségizzek helyette, nem hiszem, hogy gond lenne
2020. febr. 12. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!