Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson külön szerveznek...

Corvinuson külön szerveznek gólyatábort magyar és nemzetközi diákoknak?

Figyelt kérdés
Szívesen olvasnám azt is, ha valaki írna a Corvinusos gólyatáboros élményeiről. Milyen programok voltak? Hány nap? Milyen volt a szállás?

2020. febr. 13. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Olyan nincs, hogy magyar és nemzetközi diák, csak olyan van, hogy magyar nyelvű szakon tanuló vagy angol nyelvű szakon tanuló. Ezek külön csoportban vannak, de a többi szakkal együtt. A 'full-time' külföldi diákok nem szoktak a gólyatáborba elmenni.

Én 2017-ben kezdtem és voltam a gólyatáborban, az volt az első visszafogott tábor a popsiból medvesajtot kievős sztorik után. Nem volt megalázás, semmi nem volt kötelező. A Keletinél volt a gyülekező, és három teljesen különböző helyre voltunk elosztva. Ha jól emlékszem, 4 éjszakás volt, de lehetett kevesebbre is jelentkezni. A szállás (nálunk) igen szűkös volt, egymás hegyén-hátán aludtunk, de összerázódott a csapat.

A csoport nem azt jelenti, hogy a SOTÉ-n, az ÖCSI nevű diákszervezet osztja el ismeretlen szempontok szerint egyenlően a szakokat, azokból fb csoport alakul, és ennek a közösségnek a diplomáig meghatározó szerepe van. Például PSZ szakon nálunk 5 csoport volt, NG szakon 1, NG angol szakon 1, stb.

2020. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!