Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-KKK kommunikáció és...

BGE-KKK kommunikáció és médiatudomány, milyen a szak? Illetve a Mátyásföldi kollégiumba szeretnék bekerülni Debrecenből van esélyem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én is a külkerre járok Debibok.. Nagyon nagy a tul jelentkezés a koliba ha nincs meg a pontod nem sok esélye van. De a suli mellett van egy alberlethaz. Írj privit ha szeretnél pár infót. :)
2020. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tűrhető szak, el lehet lenni vele. Jobban örülnék, ha több lenne a gyakorlati, TÉNYLEG médiához kapcsolódó oktatás, nem pedig a felesleges tölteléktárgyak, de azért így is vannak jó tárgyaink is. Inkább a kommunikáció részre fekszenek rá, mintsem a médiára (nyilván, hiszen itt nincsenek profi stúdiók meg ilyenek, mint pl a Corvinuson, de hát ez gazdasági egyetem elsősorban, nem nagyon van médiára berendezkedve.) Szerintem egész könnyen elvégezhető. Az zavar, hogy nincsenek igazán média szakember oktatók, kb 2-3 olyan tanárt tudnék mondani, akinek ténylegesen van köze a médiához és ért is hozzá. De mondom, szerintem megéri azért, pláne ha valami jó Msc-t választasz hozzá majd.

Kollégiumról nem tudok mit mondani, gondolom nagy a túljelentkezés, de esélyed biztos van.

2020. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!