Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Külföldiek hogyan jelentkezhet...

Külföldiek hogyan jelentkezhetnek magyar egyetemre?

Figyelt kérdés
Egy külföldi barátomról lenne szó, aki egy magyar egyetemen szeretne továbbtanulni. Sajnos az öszöntdíjat nem kapta meg. Írt az egyetemnek pár hete, de nem kap választ. Nem tudom mi lenne a teendő, eléggé tájékozatlan vagyok még ebben a témában.

2020. febr. 15. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Felvin.
2020. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n kell jelentkezni ma éjfélig, ha idén ősszel menne egyetemre.
2020. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ugyanaz az eljárás neki is? Nem határon túli magyar
2020. febr. 15. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:

A felvételi tájékoztatóban minden le van írva. A jelentkezés mindenkinek a felvi.hu-n történik.

[link]

2020. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kiszemelt egyetem oldalán nem írnak semmit? vagy esetleg nem tudtok emailt írni hogy milyen lehetőségek vannak?
2020. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

most látom hogy emailt már írt nekik de nem válaszoltak még :(

akkor csak a telefonálás maradt...biztos kell lennie valamilyen módnak arra hogy külföldi diákok is felvételt nyerjenek magyar egyetemekre

2020. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!