Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudok még jelentkezni az...

Tudok még jelentkezni az egyetemre, ha nem sikerült az e-felvételit megcsinálni?

Figyelt kérdés
Mindent kitöltöttem az e-felvételin és el is mentettem, már csak a hitelesítő nyilatkozatot kellett volna elküldenem postán, de amikor be akartam lépni, nem engedett a rendszerbe( másik osztálytársamat pedig igen) szóval nem értem, hogy ez miért nem működik. Mikor lehet újra próbálni, illetve ebben az évben van még lehetőség egyetemre jelentkezni??😭 A válaszokat előre is köszönöm❤

2020. febr. 17. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem engedett be? Akkor nem enged be, ha rosszul írod be a jelszót...


Egyébként meg ha nem hitelesítesz a jelentkezésed érvénytelen, akkor legközelebb a keresztféléves eljárásban jelentkezhetsz. Feltéve, hogy indul keresztfélévben a választott szakod. Ha nem, akkor jövőre ugyanilyenkor.


De ha kitöltötted rendesen akkor most csak bénázol valamit valószínűleg, kérd meg egy tanárod, hogy segítsen, vagy valami.

2020. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy miért nem enged belépni. Remélem, hogy most nem rontottam el egy ilyen bénázás miatt az egészet. Postán akartam hitelesíteni, mivel mindenki így csinálja. De akkor ezekszerint van B terv..... Milyen az a keresztfelvételi?
2020. febr. 17. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
keresztfelvételi akkor van, amikor nem sima. Tehát ugye minden februárban van sima, ehhez képest kb. fél évet eltolva a keresztfelvételi. De olyankor sok szak nem is indul. A keresztfelvételi asszem november körül van a februárban induló képzésekre.
2020. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha mindent jól csináltál, akkor ki kéne tudni nyomtatni azt a hitelesítő nyilatkozatot. Legkésőbb február 20-án postára kell adni.
2020. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még nem késtél el, február 20-ig kell feladnod a hitelelsítőt. Felvi.hu-n minden ent van
2020. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy 20.-áig lehet postázni, de valamiért a fiókomba enged csak belépni és amikor kérnie kéne a biztonsági kódot egyszerűen vissza dob. Remélem, hogy valahogy sikerül megoldani....
2020. febr. 17. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy sikerül megoldani hogy felhívod őket hogy segítsenek, ez a legegyszerűbb módja.
2020. febr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel a felvi.hu ügyfélszolgálatát! MA! Nagyon segítőkészek.
2020. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Postán akartam hitelesíteni, mivel mindenki így csinálja."

Soha nem hallottam még ilyet, hogy bárki postán küldte volna. Ügyfélkapun két kattintás.

2020. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sikerült?

Melyikre jelentkeztél?

2020. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!