Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik akkor, hogyha...

Mi történik akkor, hogyha valaki egy szakközépiskolában félévkor megbukik egy érettségi tantárgyból? Akkor az májusban nem érettségizhet abból a tantárgyból? Vagy évet kell ismételnie?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem, a félévi csak egy ellenörzés. ha ott megbuksz akkor évvégére kikell javítani, álltalában minimum 3-nak kell lennie a köv félév jegyeid hogy 2-t megkaphasd az évvégén.

érettségizni akkor mehetsz ha 4 évet elvégezted.

2008. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
100%

úgy tudom a félév nem kritikus,legalábbis régebben így volt-gondolom nem igen változott-de azért gondold el,nem kell feladnod-mert még jócskán van időd a javításra!inkább szedd össze magad !nemde?


év végei bukás után már nehezebb a helyzet,de ott is van pótvizsga,pótérettségi.-erre ne blazírozz!-ne így indulj már neki az életnek!

2008. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem az az ember vagyok, aki feladja a dolgokat. :) Remélem, még nem késő javítanom, de ha a félévi nem úgy sikerül, ahogy elterveztem,évvégére mindenképpen megküzdök a kettesért :) Köszönöm szépen a válaszokat :)
2008. nov. 21. 17:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve az évvégi 3-asért :D
2008. nov. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!