Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek a...

Szerintetek felvesznek a Kecskeméti Bolyaiba vagy a Refibe matek tagozatra?

Figyelt kérdés

A központim nem lett jó 64 pont. Az átlagok 7. végén és 8. félévkor 4,86 lett.

Két 4-es lett töri és földrajz.

Csütörtökön megyek a Refibe szóbelizni.

Aki a matek szakon van valamelyik suliban tudna valamit mondani róla?

Szerintetek felvesznek?

A válaszokat előre is Köszönöm!



2020. febr. 25. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj de a 64 pont hogyne lenne jó? Mivel nem top 10-es belvárosi iskolákba készülsz, így teljesen jó. Az ismerőseim nagy része 40-50 pontot írt, akkor ők mit szóljanak? A kérdésedre válaszolva természetesen van esélyed.
2020. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ment a like.

Esetleg valaki aki refiben van matek szakon tudna valamit mondani róla?

2020. febr. 28. 18:12
 3/4 anonim válasza:
Szerintem simán felvesznek, a szóbeli egyébként rengeteget számít a refiben. Ne izguld túl, ilyen eredményekkel nem nehéz bekerülni, Kecskeméten gyakorlatilag az összes gimnáziumba ezerszer rosszabb eredményekkel kerülnek be akár a Katonába is.
2020. febr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam elbeszélgetésen mert ugye itt nincs matekbol szobeli. Egyaltalan nem izgultam, nagyon jofej volt a tanar aki bent volt. Szerintem en is szimpatikus voltam neki mert mondta is hogy varnak sok szeretettel hogy ott tanuljak. Mostmar csak 15. ig kell varnom akkor kikerul az ideeglenes.

Köszönöm a segitsegeket!

2020. febr. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!