Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kanizsay Dorottya Katolikus...

A Kanizsay Dorottya Katolikus gimiről/szakgimiről (Újpest) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 27. 07:21
 1/4 anonim válasza:
96%
szerdán szóbeliztem ott, és az épület nagyon szép, tiszta, és otthonos. a tanárok nagyon kedvesek voltak, segítőkészek, és végig mosolyogtak. engem szerintem kedveltek, kétszer is utánam jöttek a szóbeli után, hogy szeretnék, ha mindenképp a gimnáziumba jelentkeznék, mert jók a jegyeim. ami azt jelenti, hogy négyes átlaggal megéri megpróbálni. egyébként nagyon könnyű a megközelítése is. a diákok között több tömegből kitűnővel találkoztam; olyan lánnyal, akinek rasztája volt, vagy festve volt a haja, esetleg piercingje volt. szóval eléggé toleránsak, hiába katolikus iskola. a könyvtára egyébként gyönyörű, ha eljutsz odáig, mindenképp nézd meg. én nekem nagyon tetszik, mindenképp első helyre kerül!!
2020. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
96%
azt még kihagytam, hogy belépőkártyával lehet be és kimenni, és a büféből egész jó illatok áradtak.
2020. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3%
A legrosszabb iskola Budapesten. Ezt így kimondom. Bukott diákok járnak oda, én is oda jártam 1 évig rossz felvételi miatt, hát egy lelkinyomor volt számomra, borzasztó nyomasztó az épület, paraszt, buta, bukott osztálytársaim voltak, max a tanárok azok akik nem annyira rosszak mint minden más. Ide nehogy jelentkezzél, a helyi gyüjtő jobb ennél! Személyes tapasztalat. Nagyon messze kerüld el ha jót akarsz.
2020. máj. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én pénteken fogok szóbelizni. Mármint most pénteken, mert ma szerda van.
2021. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!