Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van lehetőség kolisnak lenni...

Van lehetőség kolisnak lenni a Kőbányai Szent László Gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Jó eséllyel ide fognak felvenni és a közlekedés miatt is szeretnék koliba menni. Van ott ilyen vagy valami ehhez hasonló lehetőség?

2020. febr. 27. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én oda jártam, vannak kolisok! Biztosan kapsz segítséget a titkárságon :) (legjobb iskola <3)
2020. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ😁
2020. márc. 5. 20:34
 3/4 anonim válasza:
Szia! Felvettek a Lászlóba? Engem igen, én is kolis leszek :) Ha felvettek, van csoportunk évfolyam és osztály szinten is, ha szeretnéd beveszünk
2020. máj. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is oda jártam és kolis voltam. Ha lányok vagytok, az Uzsoki Kollegiumot tudom ajanlani, nagyon szerettem, bar kicsit szigoru volt anno, de mar tudom, hogy lazabbak.
2020. jún. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!