Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes átmenni más gimnáziumba?

Érdemes átmenni más gimnáziumba?

Figyelt kérdés

10.osztályos vagyok és nagyon elegem van a saját iskolámból.Nem bírok beilleszkedni az osztályba, rengeteg barátom volt itt de vagy ok nélkül eltávolodott vagy ok nélkül besértődtek rám.. megkérdeztem mi a bajuk azt mondták semmi..

Az oktatás is borzalmas..

Már régóta átszeretnék menni de rengeteg embertől halottam hogy mimdenhol ugyanolyan



2020. febr. 28. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
weöres?
2020. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az én tapasztalataim alapján érdemes lenne. Nekem is ugyanez volt a helyzet, csak én túl sokat vártam és emiatt súlyosabb következményei is lettek a dolognak. Egyébként csomó ismerősöm van aki ugyanígy nem bír beilleszkedni az osztályba és emiatt már többször is váltott. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha atmennel másik suliba(vagy csak másik osztályba) , egyáltalán nem biztos, hogy jobb lenne,mert sajnos ilyen a legtöbb helyen elofordul, hogy ki nézik a másikat, ha különbözik.

Amúgy biztos, hogy nem ok nélkül van a dolog. Ha te tényleg nem csináltál semmi olyat, ami ilyen viselkedésre okot adjon, akkor valószínűleg valaki a hátad mögött terjeszt rólad hazugsagokat. Én már az ilyet számtalanszor megtapasztaltam, nem is bízok azota az emberekben.


Szóval változtass, mert még 2 évig ebbe kellene lenned, és ha nem javul a helyzet általában csak rosszabb lesz.

2020. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát elvileg kiderült hogy idegesitem őket ezért nem birnák mar de nagyon undoritó hogy egyik nap még együtt mentek haza másik nap már meg hozzád se akarnak szólni emiatt és 360 fokos fordulatot vesznek..
2020. febr. 28. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem dettó ugyanez volt. Maradtam az osztályban, pedig átmehettem volna a párhuzamosba, ahol mindenkit ismertem, sok barátot szereztem, az ofőjük is jó volt. Nem éltem a lehetőséggel, mert hogy jaj mi van, ha minden megjavul itt meg ha ott mégse fogadnak be stb stb. Végtelenül bánom így visszanézve, hogy elszalasztottam a dolgot :( MINDEN csak egyre rosszabb lett, folyamatos szarkeverés, áskálódás ment, semmi nem lett jobb. A többségünk fellélegzett ballagáskor.
2020. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!