Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Deák Ferenc Állam- és...

A Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karáról mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Magán a karon belül a jogász szak érdekelne. Idén esedékes az egyetemi felvételim, és ugyan a jelentkezésem leadásakor a fentebb említett tagozatot is megjelöltem, mégis kissé bizonytalan vagyok a karról hallott vélemények hiányában. Győr igen közel esik a lakóhelyemhez, így ebből a szempontból kedvezőbb lenne, ugyanakkor több, kicsit messzebb lévő egyetem is szóba jöhet, amennyiben az oktatás színvonalasabb ezekben az intézményekben.

Esetleg van itt olyan aki Győrbe jár jogász szakra, és tudna róla véleményt mondani? :) A válaszokat előre is köszönöm! :)

18/L


2020. febr. 28. 12:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!